עימוד

טיפול זוגי

טיפול זוגי מתקיים כאשר שני בני הזוג מעוניינים לשפר את הקשר ביניהם או לטפל בנושא ספציפי הפוגע ביחסים שלהם.

קצת עלינו

מבינים אותך

"משהו לא עובד לי בחיים האישיים תחושה של קושי, תסכול או מצוקה זה רגיש ולא מדברים על זה עם כל אדם יש אפילו בושה סביב הנושא

אני רוצה להתחיל טיפול פרטי ומקצועי אבל למי פונים? יש כל כך הרבה אנשי טיפול, איזו שיטת טיפול טובה לי? מי מאנשי המקצוע באמת יכול לסייע לי?"

בדיוק למען זה אנחנו כאן.

מישהו מטפל בך

מה שעושים זה פשוט קל יוצרים איתנו קשר טלפוני מעבר לקו השני משיבה לך אשת מקצוע מנוסה שלנו שתדבר איתך, בדיסקרטיות מלאה, תשמע מקרוב את מה שעובר עליך ותמליץ לך על איש מקצוע המתאים עבורך באזור שלך.

וואהו איזו הקלה, אפשר להתחיל לנשום לרווחה.

חשוב לנו לספר לך

שרות הייעוץ וההתאמה שלנו אינו כרוך בתשלום. חינם. מתנה.

הטיפולים מתבצעים על ידי פסיכולוגים ומטפלים במגזר הפרטי בלבד.

מוזמנים לפנות לטיפולים פסיכולוגים למבוגרים, ילדים ומתבגרים, לטיפול זוגי, טיפול פרטני, טיפול משפחתי , הדרכת הורים, ובנושאים מגוונים כמו: דיכאון וחרדה, תקשורת בין אישית, יחסים, קונפליקטים, התמודדות עם משברים, טראומות, הפרעת אכילה, הפרעת קשב וריכוז, הפרעת אישיות, התמכרויות, מחלה נפשית, כאבים כרוניים, פגיעה מינית, מיניות , זהות מינית, מגדר, יעוץ קריירה ועוד…

צוות המטפלים שלנו

הטיפולים המוצעים מיועדים עבור מבוגרים, זוגות, ילדים ובני נוער.

במרכז שלנו למעלה מ- 300 פסיכולוגים ומטפלים מכל רחבי הארץ. כל אנשי הטיפול בעלי ניסיון מקצועי, מוסמכים ועומדים בקריטריונים הגבוהים שהצבנו למרכז. עלות טיפול פרטי 300-450 ₪. יש לנו מענה לשפות מגוונות (אנגלית, ערבית ועוד). אם חשוב לך איש מקצוע שומר מצוות, נוכל לסייע.

מהו טיפול זוגי?

טיפול זוגי מתקיים כאשר שני בני הזוג מעוניינים לשפר את הקשר ביניהם או לטפל בנושא ספציפי הפוגע ביחסים שלהם.
זוגות רבים מגיעים לטיפול סביב נושאים כמו שחיקה ביחסים, משבר אמון, בגידה, משברי גיל, משבר כלכלי, מצב בריאותי, שינויים שאחד מבני הזוג חווה, אירועים במשפחה המורחבת או עם הילדים ועוד'.

כיצד מתבצע הטיפול הזוגי?

הטיפול הזוגי כשמו כן הוא, בשניים, אך לעיתים המטפל ירצה לפגוש כל אחד מבני הזוג גם בנפרד.
בדומה לטיפול פסיכולוגי, המטפל יכיר לעומק כל אחד מבני הזוג, על מנת להבין את הגורמים המשפיעים על התנהגותו, ומופיעים ביחסים הזוגיים. אך בשונה מטיפול פסיכולוגי , הדגש יהיה על היחסים בין בני הזוג, ולא בין המטפל לבין הזוג. המטפל יקדם תקשורת מקרבת בין בני הזוג, תקשורת אמפטית והבנה לעומק של הצרכים איתם כל אחד מגיע לקשר (גם אם זה קרה לפני עשרות שנים..).
זוגות שחוו טיפול זוגי מוצלח, מרגישים לאורך הטיפול שמשתחרר משהו שהיה חסום בקשר, שנוסף עומק ליחסים, נלמדו תובנות חדשות, ויש קבלה במקום שיפוטיות וביקורת,. השפה הטיפולית מסייעת לפתח רגישות לצרכים האישיים של כל אחד מבני הזוג, ויכולת לבטא את זה ולתת תוקף לרגשות של כל אחד מהם.

מיהם המטפלים הזוגיים שלנו?

המטפלים הזוגיים שלנו מומחים בתחום הזוגיות, ויש להם נסיון רב בטיפולים זוגיים מגוונים, מבוגרים, צעירים, חד מיניים …הנמצאים בקשר ארוך שנים או קשר של כמה חודשים. לא כל מטפל מתאים לכל זוג ולכן נדאג למצוא לכם את המטפלים המתאימים ביותר לכם, עם ניסיון שיתאים לסיבה בגינה פנית.