top of page
תמונת רקע דף שאלות ותשובות מרכז בקשר לטיפול

שאלות ותשובות

 • האם הפרטים שאמסור ישארו חסויים ודיסקרטיים?
  כן בטח, כל תוכן השיחה ופרטי הפניה שלך חסויים, נשמרים בסוד, לא מוקלטים ולא מועברים לאף גורם. הפרטים שלך משמשים רק לצורך התאמה, ורק בהסכמתך נעביר את שמך למטפלת או למטפל שנמליץ לך.
 • למה ההתאמה יותר מדוייקת אצלנו, מאשר באתרי אינדקס ומהמלצות משמועות?
  באתרי אינדקס אמנם מוצגת את רשימת המטפלים ואפשר למיין לפי פרטים בטופס אבל… אין את ההיכרות האישית בינך לבין המטפלים ואת היכולת לקלוט אותך ולהתאים לך במקצועיות מטפלים מתאימים וזמינים. המלצה על מטפלים משמועות ו"מפה לאוזן" יכולה להיות אמינה, אך לפעמים מה שמתאים ועובד לאחרים לא מתאים לך. הקשיים שלכם שונים ולכן גם הטיפול שונה. במאגר שלנו יש 500 מטפלים מוסמכים שעברו תהליך של מיון. מתאמת הטיפול, שהיא מטפלת מוסמכת תתאים לך טיפול פסיכולוגי מתוך הבנה מקצועית, היכרות אישית וזמינות של המטפלים.
 • מה מיוחד בשיטת ההתאמה שלנו במרכז בקשר לטיפול?
  מאגר של מעל 500 אנשי טיפול מוסמכים ומנוסים במגוון תחומי הטיפול הפסיכולוגי והרגשי הפרוסים בכל הארץ, שעברו אצלנו תהליך של מיון ומוכרים לנו אישית. המלצה אישית ע"י מטפלת מוסמכת שתקלוט את הצרכים שלך ותמצא את ההתאמה לפי ההעדפות שלך, שיטת הטיפול, הניסיון והאישיות שתתאים לך. בסיום שיחת ההתאמה מתאמת הטיפול תתן לך את הפרטים של המטפלת או המטפל המומלצים עבורך, כולל מיקום הקליניקה, המחיר והפרטים שחשובים לך.
 • איך אדע שמי שתענה לי בטלפון מקצועית ויש על מי לסמוך?
  כל מתאמות הטיפול הפסיכולוגי, הן מטפלות מוסמכות (לא מזכירות) בעלות התמחות בטיפול פסיכולוגי, רגשי אישי או זוגי. מתאמות הטיפול רגישות, קשובות ומנוסות ביצירת חיבורים למטפלים המתאימים. הן ידעו לקלוט אותך בשיחת ההיכרות ולהתאים לך את המטפלים ואת שיטת הטיפול שנכונים לך. ההיכרות האישית עם שני הצדדים, הבנה של מגוון גישות הטיפול וההקשבה לצרכים שלך - הם המפתח להתאמה מקצועית. השימוש במערכת טכנולוגית מתקדמת עוזרת לנו לאתר את המטפלים הזמינים עבורך, הקרובים לאזור מגוריך.
 • האם המרכז עובד עם קופות החולים או רק עם מטפלים פרטיים?
  מרכז "בקשר לטיפול" לא קשור לקופות החולים, לא מפנה לטיפולים במסגרת קופות החולים והטיפולים לא מוכרים ע"י קופות החולים. כל הפסיכולוגים והמטפלים הרגשיים שעובדים איתנו הם מטפלים פרטיים בקליניקות פרטיות. לשירות ציבורי כמובן יתרונות רבים, בעיקר בעלויות המופחתות וביכולת לספק טיפול מקצועי ורב תחומי. לטיפול הפרטי יש מגוון יתרונות: ללא רישום פסיכיאטרי - טיפול ציבורי מצריך אבחנה פסיכיאטרית שנרשמת בתיק הרפואי, שעלולות להיות לה השלכות על מגוון תחומים כמו: ביטוח, משמורת וכשירות הורית, קבלת תפקידים בשירות המדינה ועוד. ללא תורים - בטיפול הפרטי הזמינות הרבה יותר גבוהה. הגדלת אפשרויות הבחירה - בטיפול פרטי אפשר לבחור את השעות, את המטפלים, את מיקום הטיפול, את תדירות הטיפול ואת מועד סיום הטיפול.
 • האם יש מטפלים מומלצים בכל הארץ?
  כן, אנחנו ממליצים על מטפלים פרטיים בכל הארץ. בכל אחד מתחומי הטיפול (טיפול פסיכולוגי, טיפול רגשי, טיפול זוגי משפחתי, הדרכת הורים וטיפול בקשיים לילדים, לנוער ולמבוגרים וכד') יש לנו את המטפלים המתאימים בערים ובאזורים השונים בארץ. בהתאם לקושי הספציפי שלך, לניסיון הנדרש ולחיבור האישי נמליץ לך על המטפלים המתאימים באזור. יש לנו פסיכולוגים ומטפלים רגשים לדוגמה: במרכז, בצפון, בדרום, בשפלה, בשרון ובגליל. למטפלים שעובדים איתנו יש קליניקות פרטיות בערים הבאות לדוגמה: ירושלים, תל-אביב, חיפה, קריות, פתח תקווה, ראשון לציון, חולון, רחובות, מודיעין, רמת-גן, הרצליה, כפר-סבא, רעננה, נתניה, חדרה, נהריה, כרמיאל, עפולה, ראש העין, באר שבע, אילת וישובים רבים נוספים בארץ. מבלי להתפשר על המקצועיות, הניסיון והחיבור האישי, לנגישות ולמיקום יש חשיבות מכרעת בהתמדה בתהליך הטיפולי. נמליץ לך על המטפלים המתאימים הקרובים לאזורך, כדי שהטיפול השבועי ישתלב בשגרה העמוסה של עבודה, משפחה, זוגית, חוגים וכד'.
 • כמה עולה טיפול פסיכולוגי וטיפול רגשי בקליניקה פרטית?
  טווח המחירים של הטיפול משתנה בין המטפלים בהתאם לקריטריונים כמו: הכשרה מקצועית, נסיון בעבודה, מיקום גיאוגרפי, מוניטין ועוד. המטפלים הפרטיים הם אלו שקובעים כמה עולה הטיפול. מחירי הטיפולים נעים לרוב בין 300 ש"ח ל-450 ש"ח, ומתעדכנים לפי המחירים המקובלים בשוק. התשלום מתבצע ישירות למטפלים עפ"י מדיניות התשלומים והביטולים שלהם.
 • כמה זמן נמשך טיפול פסיכולוגי וטיפול רגשי?
  כל פגישה נמשכת כ-50 דקות. ישנם מטפלים המאפשרים פגישות באורך כפול ובמחיר כפול. התהליך הטיפולי כולל לרוב פגישה שבועית אחת לפחות, ונמשך על פני מספר שבועות או חודשים, עפ"י הצורך. הטיפול מסתיים לרוב בהחלטה משותפת של שני הצדדים.
 • אילו סוגי מטפלים מוסמכים יש במאגר ?
  במאגר שלנו במרכז בקשר לטיפול, מעל 500 אנשי טיפול מוסמכים מכל תחומי הטיפול: טיפול פסיכולוגי וטיפול רגשי - פסיכולוגים, פסיכולוגים קליניים, עובדים סוציאלים, פסיכותרפיסטים, מטפלים רגשיים, דיאטניות קליניות לטיפול בהפרעות אכילה ועוד התמחויות טיפוליות. טיפול זוגי משפחתי - מטפלים זוגיים, מטפלים משפחתיים, מטפלים מיניים, סקסולוגים ועוד. טיפול לילדים ולנוער - פסיכולוגים חינוכיים, פסיכולוגים לילדים מהגיל הרך ועד גיל ההתבגרות, יועצים ומדריכי הורים, טיפול דיאדי ועוד. טיפול CBT - טיפול קוגניטיבי התנהגותי לילדים, לנוער ולמבוגרים לטיפול בחרדות ובמגוון קשיים. שיטות טיפול עקיפות לילדים למתבגרים ולמבוגרים - טיפול בהבעה וביצירה, טיפול תרפיה באומנויות, טיפול תרפיה בתנועה, טיפול במשחק (Play therapy), פסיכודרמה, ביבליותרפיה טיפול בגישות חדשות - מיינדפולנס, DBT ,ACT ,CBT (טיפול דיאלקטי התנהגותי), סכמה תרפיה, EMDR, ביו-פידבק, גוף נפש, בודהיזם ועוד. טיפול במגוון גישות - מטיפול בפסיכואנליזה ובגישות דינמיות ועד טיפול CBT; טיפול בגישת AEDP וטיפול בגישות הגל השלישי והרביעי ועוד. המטפלים במאגר שלנו מטפלים בשפה עברית או אנגלית, אך נוכל להתאים לך גם מטפלים דוברי רוסית, ערבית, ספרדית, צרפתית ועוד. בהתאם לצורך נתאים לך מטפלים בעלי אוריינטציה חילונית או דתית. מגוון המטפלים, ההתמחויות השונות, מבחר שיטות הטיפול' הגישות והנסיון הטיפולי - מאפשרים לנו להתאים לך את המטפלת או המטפל שהכי מדוייקים לך, לכם או לכן. כל אחת ואחד מהמטפלים עברו תהליך של מיון ומוכרים לנו אישית.
 • איך מתבצעת ההתאמה בשיחת ההיכרות הטלפונית?
  בשיחת היכרות טלפונית מתאמת הטיפול הפסיכולוגי שלנו שהיא מטפלת מוסמכת, תקשיב ברגישות לסיפור שלך ולמכלול הצרכים וההעדפות שלך. נבין בשיחה לדוגמה: - עבור מי הטיפול (אישי, זוגי, ילדים, בני נוער או מבוגרים)? - אילו גישות ושיטות טיפול יתאימו לך? איזה ניסיון מקצועי והתמחות נדרשים ספציפית כדי לעזור לך? - איזו אישיות טיפולית תתאים לך? נשאל לדוגמה גם לגבי ההעדפות שלך: - מטפלת או מטפל? - שפת הטיפול (עברית, אנגלית, רוסית או ערבית)? - ובאיזה איזור הכי קרוב לך להגיע לטיפול? ההיכרות האישית שלנו איתך ועם כל אחת ואחד מ-500 המטפלים שבמאגר היא קריטית, כדי שניצור חיבור אישי שיעבוד לך. הצלחת הטיפול תלויה באמון ובכימיה, כדי שיהיה לך נוח להפתח בקצב שלך, גם בנושאים שכואבים ומעוררים בושה.
 • האם יש אפשרות גם לטיפול לישראלים הנמצאים בחו"ל?
  ישראלים ודוברי עברית השוהים בחו"ל מוזמנים לפנות למרכז דרך יצירת קשר או להתכתב ב-whatsapp. בכל אמצעי התקשורת מתאמות הטיפול הפסיכולוגי שלנו יבררו איתך את הצורך וימליצו לך על המטפלים המתאימים. הטיפול עצמו יתבצע לרוב בעברית או באנגלית, בזום, בסקייפ או בטלפון.
 • איך בודקים את המטפלים ומכירים כל אחת ואחד אישית?
  נמליץ לך רק על מטפלים שעברו תהליך של מיון קפדני ושאנחנו מכירים אותם אישית. כל המטפלים שהצטרפו למאגר שלנו נבחרו בפינצטה ועברו תהליך שכלל לדוגמה: ראיון אישי, בדיקת ההסמכות, הרשיונות, ההמלצות ההתמחויות והנסיון הטיפולי. כנשות מקצוע בתחום הטיפול, יש לנו את הכלים ואת היכולת להתרשם בפועל מהמקצועיות ומהניסיון של כל אחת ואחד מהמטפלים. תהליך הבדיקה וההיכרות האישית עוזרים לנו כמובן לבחור עבורך את המטפלים שהכי מתאימים לההעדפות שלך ומנוסים בטיפול בקשיים ספציפיים כמו שלך. ההיכרות האישית איתך ועם כל אחת ואחד מהמטפלים היא הבסיס להתאמה מדוייקת. החיבור הנכון והתחושה שמינים אותך יאפשרו לך לתת אמון, לשתף, לקבל כלים ושהטיפול יעזור לך.
 • מה לעשות אם יש לי הרגשה שהטיפול לא מתאימים לי?
  יש הרבה סיבות שטיפול יכול "להתקע", אם הסיבה קשורה לחיבור ולהתאמה למטפלים אפשר פשוט ליצור איתנו שוב קשר. בשיחה נקשיב לנסיון שלך עד עכשיו בטיפול הזה ובטיפולים קודמים. במידה ונגיע למסקנה שכדאי להחליף את המטפלים ניתן לך המלצה חדשה. אנחנו כאן לכל התייעצות והתלבטות בצורה דיסקרטית וחסויה.
תמונת רקע, שאלות ותשובות לטיפול פסיכלוגי, טיפול רגשי, הדרכת הורים, טיפול זוגי משפחתי בכל איזור בארץ

יש לך עוד שאלות? כאן המקום לשאול ונשמח להשיב לך בסבלנות ובדיסקרטיות.

bottom of page