top of page

*שיחת ההתאמה וההמלצה בחינם, ללא התחייבות ונשמרת בדיסקרטיות מלאה.

המליצו לי על המטפלים שהכי מתאימים לי

ציפור, טיפול מיני מרכז בקשר לטיפול

רוצה לקבל המלצה למומחים בטיפול מיני בקליניקה פרטית?

נתאים לך סקסולוגים מנוסים בטיפול מיני, שקרובים לאזור מגוריך ושזמינים עכשיו לעזור לך!

בשיחת טלפון, מתאמת טיפול פסיכולוגי תקשיב לקשיים הספציפיים שלך, ותמצא לך מתוך מאגר של 500 מטפלים מוסמכים ומהיכרות אישית, את המאצ' המדויק עבורך!


היינו מתחילים טיפול מיני, אם רק היינו יודעים שזה יעזור ושהכול ישמר בסוד!

זוגות רבים מתמודדים עם קשיים בזוגיות, ולעיתים קרובות הקשיים באים לידי ביטוי ביחסי המין. משהו לא זורם בזוגיות והקשיים עוברים גם למיטה וליחסי המין? הסקס כבר לא מה שהיה פעם? אולי אנחנו לא רוצים אותו דבר? "שישאר ביננו, יש לי בעיות בתפקוד המיני."

אלו רק קצת מהדוגמאות כשאנשים מתקשרים למרכז בקשר לטיפול, ולרוב השיחה מתחילה בשתיקה שמאחוריה מסתתרות מצוקה, בושה, אשמה ותחושה שמשהו איתי או איתנו לא בסדר…

במקום לחפש בגוגל "מטפלת מינית מומלצת באזור.." או "מטפל מיני מומחה ל…", כדאי לקבל המלצה דיסקרטית ואמינה. נמליץ לך על מטפלים מיניים שאנחנו מכירים, שבדקנו, שמנוסים בטיפול בקשיים כמו שלך ושקרובים לאיזור מגוריך. חיבור מדוייק לאנשי מקצוע מומחים בטיפול זוגי ובטיפול מיני שנכונים בדיוק עבורך יעזור לך, לכם או לכן לקבל כלים ולהתמודד עם הקשיים בזוגיות ובחיי המין. למה לא להתחיל? מקסימום תגלו שזה ממש כיף.באילו קשיים טיפול מיני יכול לעזור? העיקר שתרגישו שזה בסדר

אנשים רבים ביחד ולחוד פונים אלינו לקבל המלצה לטיפול מיני. הנה מקצת מהסיבות לדוגמה:


  • טיפול בקשיים בתפקוד המיני - מגיל ההתבגרות ועד הגיל השלישי, בנישואין ובכל סוג של זוגיות.

  • טיפול בקשיים ביחסי המין - בשל מגוון סיבות כמו: פגיעות מיניות, שינויים הורמונליים, מחלות, נכות שימוש בתרופות, וגיניזמוס, וולוודיניה, יובש נרתיקי, כאב בזמן חדירה, קשיים באורגזמה, בזקפה או בשפיכה, אין אונות ועוד.

  • טיפול זוגי מיני בשל פערים - פער בצרכים המיניים; פערים בתפיסות, בחינוך, בתרבות, בהגדרות שלנו למין ועוד.

  • קשיים בזוגיות שמשתקפים במין - קונפליקטים ומריבות בזוגיות; קשיים בתקשורת הזוגית; שחיקה בזוגיות ועוד.

  • קשיים מסיבות רגשיות - דימוי גוף נמוך, חרדות, דיכאון, רגשות אשמה, בושה, כעס, תסכול, קנאה וכל מה שעוצר אותנו מלהתקרב לעצמנו ולמי שאיתנו.

  • קשיים בשלבי החיים - מעברי חיים כמו: התבגרות, לידה ומעבר להורות, פרידה או גירושין, טיפולי פוריות, הזדקנות ועוד.

  • טיפול מיני בחוסר חשק - מצבים שאין משיכה או חשק לצד השני ולעיתים אף דחיה ממין.

  • קשיים בזהות המינית או בנטייה המינית - ברור המשיכה המינית והגדרתה, קושי לצאת מהארון, ייעוץ לטראנסג'נדרים ולטרנסקסואלים וכל מה שיכול לעזור לך להיות באותנטיות.


כל הרשימה הזו כאן כדי שאת, אתה, אתן ואתם תרגישו בנוח ושתדעו שהקשיים האלו ועוד רבים אחרים הם מאוד נפוצים. חדשות הטובות, שטיפול מיני רגיש ודיסקרטי יכול ממש ממש לעזור.קצת על הטיפול המיני, בעיקר כדי להפיג חששות

פעמים רבות מילים כמו: רומנטיקה, אינטימיות, אהבה, תשוקה, הנאה וסקס - מעוררות אצלינו הרבה ציפיות, השוואות, תחרותיות, קנאה ותסכול. בטיפול מיני אחראי ודיסקרטי נלמד לדוגמה: להתמודד עם ציפיות לא ריאליות והשפעות חיצוניות, לזהות את מאפייני המיניות שלנו, ליצור קירבה רגשית ומינית ו"פשוט" להנות מהקירבה, מהזוגיות ומהמין.

בדיוק בהתאם לצורך ולההעדפות שלך, נפנה אותך למטפלים המיניים ולסקסולוגים שמנוסים בטיפול בקשיים כמו שלך, שלכם או שלכן. בהתאם לתהליך הטיפולי, הטיפול יכול להיות זוגי ואישי ולשלב שיחות ותרגול.איך אדע שאקבל המלצה מהיכרות אישית למטפלים שבדיוק יתאימו לי ולנו?

טיפול מיני דורש פתיחות משולשת: שלי לעצמי, למי שאיתי ולמטפלת המינית או למטפל המיני. סוד הצלחת הטיפול המיני בהתאמה ובכימיה למטפלים המיניים שיתאימו לאישיות של כל אחת ואחד מכם או מכן, כדי שתיצרו פתיחות ואינטימיות בטיפול ובזוגיות. התחלת טיפול עם יועצים מיניים שיתגלו כלא מתאימים, רק עלולה להגדיל את הרתיעה מטיפול מיני. גם כך עשיתם צעד אמיץ, חבל "ליפול" על טיפול מיני שלא תתחברו.מה מיוחד בשיטת ההתאמה שלנו?

איך נמצא את החיבור למטפלים מיניים שבדקנו שמדוייקים לך, לכם ולכן?