עימוד

טיפול בהבעה ויצירה

הטיפול מתבצע במרחב טיפולי המאפשר דרכי ביטוי שונות באמצעות כלים שונים באמנות.

קצת עלינו

מבינים אותך

"משהו לא עובד לי בחיים האישיים תחושה של קושי, תסכול או מצוקה זה רגיש ולא מדברים על זה עם כל אדם יש אפילו בושה סביב הנושא

אני רוצה להתחיל טיפול פרטי ומקצועי אבל למי פונים? יש כל כך הרבה אנשי טיפול, איזו שיטת טיפול טובה לי? מי מאנשי המקצוע באמת יכול לסייע לי?"

בדיוק למען זה אנחנו כאן.

מישהו מטפל בך

מה שעושים זה פשוט קל יוצרים איתנו קשר טלפוני מעבר לקו השני משיבה לך אשת מקצוע מנוסה שלנו שתדבר איתך, בדיסקרטיות מלאה, תשמע מקרוב את מה שעובר עליך ותמליץ לך על איש מקצוע המתאים עבורך באזור שלך.

וואהו איזו הקלה, אפשר להתחיל לנשום לרווחה.

חשוב לנו לספר לך

שרות הייעוץ וההתאמה שלנו אינו כרוך בתשלום. חינם. מתנה.

הטיפולים מתבצעים על ידי פסיכולוגים ומטפלים במגזר הפרטי בלבד.

מוזמנים לפנות לטיפולים פסיכולוגים למבוגרים, ילדים ומתבגרים, לטיפול זוגי, טיפול פרטני, טיפול משפחתי , הדרכת הורים, ובנושאים מגוונים כמו: דיכאון וחרדה, תקשורת בין אישית, יחסים, קונפליקטים, התמודדות עם משברים, טראומות, הפרעת אכילה, הפרעת קשב וריכוז, הפרעת אישיות, התמכרויות, מחלה נפשית, כאבים כרוניים, פגיעה מינית, מיניות , זהות מינית, מגדר, יעוץ קריירה ועוד…

צוות המטפלים שלנו

הטיפולים המוצעים מיועדים עבור מבוגרים, זוגות, ילדים ובני נוער.

במרכז שלנו למעלה מ- 300 פסיכולוגים ומטפלים מכל רחבי הארץ. כל אנשי הטיפול בעלי ניסיון מקצועי, מוסמכים ועומדים בקריטריונים הגבוהים שהצבנו למרכז. עלות טיפול פרטי 300-450 ₪. יש לנו מענה לשפות מגוונות (אנגלית, ערבית ועוד). אם חשוב לך איש מקצוע שומר מצוות, נוכל לסייע.

מהו טיפול בהבעה ויצירה

הטיפול בהבעה ויצירה מבוסס על שילוב בין עולם האמנות ובין ענף הפסיכולוגיה והפסיכותרפיה, והוא כולל התמחויות מגוונות, כגון: פסיכודרמה, טיפול באמצעות מוסיקה, טיפול באמצעות אמנות חזותית, טיפול בתנועה וביבליותרפיה ועוד.
הטיפול מתבצע במרחב טיפולי המאפשר דרכי ביטוי שונות באמצעות כלים שונים באמנות.

למי מתאים הטיפול טיפול בהבעה ויצירה

הטיפול מתאים לילדים ומבוגרים המתמודדים עם בעיות נפשיות, קושי או נושא שמטריד אותם והם רוצים לשפר את איכות חייהם. ישנם אנשים שבזכות האמצעים האומנותיים מביאים את עצמם לידי ביטוי רב יותר ובדרך יצירתית, וכך מרחיבים את הבנתם לגבי עצמם ומשחררים מחסומים רגשיים.
המטופלים חווים בדרך כלל גילוי עצמי, כיוון שנפש האדם מורכבת מעולם דימויים עשיר ומגוון. רובו סמוי מן העין ולעיתים גם מהלב, כך הם לומדים להכיר את עצמם באמצעות האומנות ובכך מטפחים כוחות נפשיים, מעלים את הדימוי העצמי והערך העצמי, מחזקים את כושר ההסתגלות ומגמישים את דפוסי ההגנה שלהם.

מיהם המטפלים בהבעה ויצירה

המטפלים שלנו בתחומי האומנות הינם מטפלים בעלי השכלה טיפולית מעמיקה, המאפשרת להם לעשות את החיבורים בין התחום האומנותי לבין התחום הפסיכולוגי באופן שיאפשר למטופלים להגיע אל מחוזות הנפש העמוקים ויובילו אותם בבטחה לחופי מבטחים.