עימוד

טיפול פסיכולוגי

טיפול פסיכולוגי מתבצע על ידי אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש שעברו הכשרה ממושכת לטיפול – פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ופסיכיאטריים. כיום יש מגוון רחב של גישות פסיכולוגיות לטיפול.

להתאמה דיסקרטית ללא תשלום וללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם
או התקשרו 077-5215080 (24/7)
077-5215080 (24/7)
שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום.

לשמירת פרטיותך, אנו מתחייבים שלא להשתמש בפרטיך למעט ההתאמה לטיפול, וכן לא להעבירם לגורם חיצוני.

קצת עלינו

שומעים ומבינים אותך

לחץ נפשי? משבר בזוגיות? מצוקה ותסכול? זה רגיש ויש אפילו בושה לעיתים.

אני רוצה להתחיל טיפול פרטי מהר ככל האפשר. אבל למי פונים? איזו שיטת טיפול טובה לי? מי באמת יכול לסייע לי?

מקבלים מענה מיידי

מה שעושים זה פשוט יוצרים איתנו קשר טלפוני.

מעבר לקו משיבה לך אשת מקצוע מנוסה שלנו שתדבר איתך בדיסקרטיות מלאה, תשמע מקרוב את מה שעובר עליך ותמליץ לך על איש מקצוע המתאים עבורך באזור שלך.

יש לך על מי לסמוך

מוזמנים לפנות לכל מגוון הטיפולים הפסיכולוגים למבוגרים, ילדים ומתבגרים, טיפולי CBT ולטיפול זוגי ומשפחתי.

בתום השיחה הטלפונית עם אשת המקצוע שלנו, ינתנו לך פרטי הפסיכולוג או המטפל/ת המתאימים ביותר בשבילך ועל פי בקשתך.

הטיפולים מתבצעים על ידי פסיכולוגים ומטפלים במגזר הפרטי בלבד.

צוות המטפלים שלנו

במרכז שלנו למעלה מ- 300 פסיכולוגים ומטפלים מכל רחבי הארץ.

כל אנשי הטיפול בעלי ניסיון מקצועי, מוסמכים ועומדים בקריטריונים הגבוהים שהצבנו למרכז. עלות טיפול פרטי 300-450 ₪. יש לנו מענה לשפות מגוונות (אנגלית, ערבית ועוד). אם חשוב לך איש מקצוע שומר מצוות, נוכל לסייע.

מהו טיפול פסיכולוגי?

תהליך הכולל מפגשים בין מטפל ומטופל שמטרתו לקדם את רווחתו הנפשית של המטופל. בתהליך משתמש המטפל בגישות טיפוליות שונות שמבוססות על קשר מילולי ביו המטפל למטופל.

איך מתבצע הטיפול?

תהליך הטיפול כולל לרוב מפגש אחת לשבוע במשך 50 דקות. אורך הטיפול משתנה בין גישה אחת לשנייה, ומושפע מבעיית המטופל והמוכנות שלו להתחייב לטיפול. בין המטפל למטופל יווצר קשר של אמון שיסייע להצלחת הטיפול. גורמים נוספים שמסייעים להצלחת הטיפול הם מיומנות המטפל, הגישה הטיפולית, המוטיבציה של המטופל, המוכנות שלו לשינוי ועוד. בטיפול המטופל יביא את עולמו, חוויותיו, מחשבותיו, דאגותיו והמטפל יקשיב, ישאל שאלות ויעזור למטופל להבין טוב יותר את עצמו. המטפל והמטופל יחוו יחד מסע רגשי שהצלחתו תביא לשיפור איכות חייו של המטופל.

למי מתאים טיפול פסיכולוגי?

טיפול פסיכולוגי מתאים לכל אדם שרוצה לטפל בבעיה /קושי או נושא שמטריד אותו, והוא מוכן לעבור תהליך פסיכולוגי על מנת להעמיק את התובנות שלו ביחס לעצמו ולשפר את איכות חייו ואת רווחתו הנפשית

מה תהיה חווית המטופל בתום ולאורך הטיפול?

המטופל יחווה קשר אמפטי ומכיל מצד המטפל, ולעיתים המטפל יעזור למטופל להעיז לבטא רגשות שאינו יכול לבטא מחוץ לחדר הטיפול. תהליך זה יכול להעצים את המטופל הוא יחווה מסוגלות הולכת וגדלה להתמודד עם בעיותיו וכן רווחה נפשית גדולה יותר. הטיפול מקנה למטופל כלים להתמודדות שבתום הטיפול יוכל להשתמש בהם כדי להתמודד עם בעיות נוספות שיעלו בחייו

הפסיכולוגים והמטפלים שלנו

במרכז בקשר לטיפול אנו עובדים עם פסיכולוגים ומטפלים מקצועיים המוסמכים בגישות טיפוליות שונות ועם התמחויות שונות. אנו מכירים באופן אישי את כל המטפלים שעובדים אתנו ובחרנו בהם לעבוד עמנו בגלל הניסיון, המקצועיות וההצלחה המוכחת שלהם בטיפול