עימוד

תודה שוב, הבת של בנימין

היי שרונה, לפני חודשים מספר איבדתי את אבי היקר והאהוב .הכאוס הנפשי בו הייתי שרויה גרם לי לרצות ולהבין את עצמי ואת מה שקרה, קורה, יקרה ולעשות קצת סדר בכל הרעש שנוצר בחיי.

קרובת משפחה המליצה לי על מטפלת מסוימת, אבל כשנכנסתי לגוגל וחיפשתי מידע עליה לא התחברתי למה שהיה רשום באתר שלה… הכל היה קר , וטכני, אומנם היו לה תארים מפה ועד בכלל אבל לא מצאתי ולו מילה אחת שתגרום לי לרצות ולהרים אליה טלפון… החלטתי לחפש באינטרנט מטפלים, למרות ואף על פי שהאינטרנט הוא המקום האחרון בו הייתי מחפשת המלצה על עניין כזה רגיש כמו טיפול.
אחרי הכל אדם שבא לטיפול הוא במצב שברירי, באופן כזה או אחר ונפילה בידיו של שרלטן היא בגדר אסון לפחות כך בעיניי. ובכל זאת חיפשתי.. דיי מהר מצאתי את הקישור לאתר "בקשר לטיפול" , אהבתי מאד את הרעיון שאפשר להתקשר למישהו לספר לו בדיוק מה אני מחפשת לקבל מטיפול ואיזה מטפל אני מצפה לפגוש.

לי היה חשוב מאד מאוד למצוא מישהו לא מרובע, לא מקובע , פתוח, גם אם לא מאמין לתופעות שלא מעוגנות במדע כמו תקשור ). את הפנת אותי למטפלת נהדרת מבחינתי. היא עוזרת לי להבין,להסתכל על הדברים מזוויות אחרות (אם אני ראיתי דברים מסוימים בדו מימד אז היא מאפשרת לי לראות בתלת מימד), מה שמאפשר לי לחשוב בכל מיני ערוצים. היא לא שופטת, היא לא מעצבת וגם לא מעצבנת. היא תואמת את הציפיות שלי.

אני מאמינה שלא סתם פוגשים אנשים בחיים, וכשמוכנים לשיעור המורה הנכון מגיע. תודה רבה שעזרת לי למצוא את מי שעוזרת לי להתמודד עם האפלה הגדולה בחיי. השרות שאת נותנת הוא פשוט קיצור דרך נפלא למצוא את מהשכל אחד מחפש.

מחפשים פסיכולוג/ית מומלץ/ת באזור מגוריכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם
או התקשרו 077-5215080 (24/7)
077-5215080 (24/7)
שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום.

לשמירת פרטיותך, אנו מתחייבים שלא להשתמש בפרטיך למעט ההתאמה לטיפול, וכן לא להעבירם לגורם חיצוני.
פנו עכשיו ללא התחייבות