עימוד

ייעוץ ואימון קריירה

יעוץ קריירה הוא ייעוץ במהלך צמתים ומעברים במהלך חייו התעסוקתיים של האדם, החל מבחירת לימודים ומקצוע ראשון, דרך שינויי קריירה לאורך החיים, התמודדות עם פיטורין ועד פרישה.

להתאמה דיסקרטית ללא תשלום וללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם
או התקשרו 077-5215080
077-5215080
שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום

קצת עלינו

שומעים ומבינים אותך

לחץ נפשי? משבר בזוגיות? מצוקה ותסכול? זה רגיש ויש אפילו בושה לעיתים.

אני רוצה להתחיל טיפול פרטי מהר ככל האפשר. אבל למי פונים? איזו שיטת טיפול טובה לי? מי באמת יכול לסייע לי?

מקבלים מענה מיידי

מה שעושים זה פשוט יוצרים איתנו קשר טלפוני.

מעבר לקו משיבה לך אשת מקצוע מנוסה שלנו שתדבר איתך בדיסקרטיות מלאה, תשמע מקרוב את מה שעובר עליך ותמליץ לך על איש מקצוע המתאים עבורך באזור שלך.

יש לך על מי לסמוך

מוזמנים לפנות לכל מגוון הטיפולים הפסיכולוגים למבוגרים, ילדים ומתבגרים, טיפולי CBT ולטיפול זוגי ומשפחתי.

בתום השיחה הטלפונית עם אשת המקצוע שלנו, ינתנו לך פרטי הפסיכולוג או המטפל/ת המתאימים ביותר בשבילך ועל פי בקשתך.

הטיפולים מתבצעים על ידי פסיכולוגים ומטפלים במגזר הפרטי בלבד.

צוות המטפלים שלנו

במרכז שלנו למעלה מ- 300 פסיכולוגים ומטפלים מכל רחבי הארץ.

כל אנשי הטיפול בעלי ניסיון מקצועי, מוסמכים ועומדים בקריטריונים הגבוהים שהצבנו למרכז. עלות טיפול פרטי 300-450 ₪. יש לנו מענה לשפות מגוונות (אנגלית, ערבית ועוד). אם חשוב לך איש מקצוע שומר מצוות, נוכל לסייע.

מהו ייעוץ ואימון בקריירה?

ייעוץ קריירה הוא ייעוץ במהלך צמתים ומעברים במהלך חייו התעסוקתיים של האדם. אימון בקריירה הוא סיוע בהתמודדות עם קשיים שונים במהלך החיים התעסוקתיים. אורך היעוצים והאימונים משתנה לפי הצורך אך בממוצע ייעוץ קריירה אורך כ-5 מפגשים ואימון כ-15 מפגשים. התהליכים ממוקדי מטרה אך מעמיקים בעת הצורך אם מתגלה חסם שמעכב את ההתקדמות.

כיצד זה מתבצע?

הן בייעוץ והן באימון המטופל יהיה פעיל וינתנו תרגילים בין המפגשים. המטופל יקבל במפגשים כלים שונים שיסייעו לו להגיע להחלטה או להתגבר על קשייו. המטפל ישתמש במגוון כלים יעוצים, טיפוליים ואימוניים לפי הצורך. במפגשים תהיה חקירה משותפת של חסמים, יחד עם תרגול כלים קוגניטיביים והתנהגותיים שיסייעו למטופל להתגבר עליהם.

למי מתאים יעוץ ואימון קריירה?

יעוץ ואימון בקריירה מתאים לאנשים הנתקלים בקשיים בשלבים שונים בקריירה: בחירת מקצוע ראשון, מעברי קריירה, מעבר משכיר לעצמאי ופתיחת עסק, התמודדות עם פיטורים, קושי להחזיק מעמד בעבודות, בעיות ביחסים בעבודה, למידת מיומנויות שונות, בנית חזון, פרישה, התמודדות עם קריירה והורות ועוד.
בייעוץ לקבלת החלטה בקריירה המטופל ירגיש שהמודעות העצמית שלו לגבי מה מתאים לו תעלה במהלך הייעוץ וכך גם הידע שלו וההיכרות עם המקצועות השונים. הוא יקבל כלים לקבלת החלטה ובתום הייעוץ הוא יקבל החלטה ממקום שלם וידע בדיוק מאיזה שיקולים עשה את הבחירה.
באימון המטופל יתמקד במטרות מסוימות ויחתור להשיג אותם בעזרת המטפל. החוויה היא של מיקוד והישג. בתום האימון המטופל ישיג את המטרה שלשמה הגיע ויחליט אם ברצונות להציב מטרה חדשה או לסיים את האימון.

הפסיכולוגים שלנו ליעוץ ואימון קריירה

בשונה מיעוץ ואימון רגילים התהליכים אצלנו מועברים על ידי פסיכולוגים תעסוקתיים וכן פסיכולוגים שעברו הכשרה בייעוץ, אימון וטיפול. עובדה זו מאפשרת להעמיק במצבים מורכבים בהם מתגלים חסמים רגשיים עמוקים ולשלב טכניקות טיפוליות כדי לקדם את המטופל לעבר השגת המטרה.