התקשרו עכשיו 077-5215080

מספרים עלינו

כמטפלת פרטנית, אני נתקלת לא אחת בצורך של מטופלי בטיפול זוגי (במקביל לשיחות עמי).

כיוון שיש לי הכרות אישית עם שרונה קרן, פניתי אליה כדי לקבל המלצות למטפלים זוגיים באזור המרכז. בכל המקרים, היא שוחחה ארוכות עם המבקשים, למדה את צרכיהם המיוחדים – ורק אז התאימה את המטפל הזוגי המתאים.

התגובות שקיבלתי אחר-כך היו מצוינות. בין היתר נאמר לי: "מהרגע הראשון, הרגשנו שאנחנו במקום הנכון לנו – גם מבחינת הטמפרמנט והסגנון הטיפולי, וגם ברמת המקצועיות". אני שמחה להמליץ על מקימי האתר כמקור אמין וחשוב להתאמת מטפלים.

תודה לשרונה קרן על ההתאמה המוצלחת. שרונה לא מכירה אותי, אך שוחחה עימי ארוכות, ואז העבירה אותי לפסיכיאטר שעליו המליצה בחום. היא גם עזרה לי להבין מדוע אני זקוקה לטיפול כזה. המטפל שאליו הגעתי הוא איש מקצוע, אך עוד יותר מכך – אדם אנושי, חם ומבין. אני שמחה שלא ויתרתי, ומודה על הרגישות והדיוק בהפניה.

לפני כמה חודשים חיפשנו פסיכולוגית המטפלת בנוער וקיבלנו משרונה המלצה נהדרת על פסיכולוגית המתמחה בנוער באזור שלנו. ההמלצה של שרונה הייתה מעולה ובעזרתה פתרנו את הבעיה!

שרונה, מהפגישה הראשונה איתך הבנתי וידעתי שלא רק שלא אפרד מבן זוגי אלא, יותר מזה, בורך מזלי ודרך השבר הגדול של הזוגיות שלי מצאתי אישה: אם ואחות, שתחת כנפה הכניסה אותנו ואיתה אני מרגישה בטוחה. אישה שקוראת ומבינה את התרגום בסרט האילם שבו אני חיה.

מעולם, עד שפגשתי אותך, לא היה מישהו שהבין, הכיל ושיקף אותי באמינות, ישירות, חום ומקצועיות. אלמלא היה צולח גורלי לפגוש אותך לא הייתי במקום שבו אני נמצאת היום.

למקצועיות שלך אין תחרות, את גאונה בתחומך. עזרת לי לעבור את משבר הזוגיות ושלחת אותי לשחרור הגדול: השחרור של עצמי! לולא ההבנה הרגישה והעמוקה שלך עוד הייתי ממשיכה בסכסוך הגדול שלי עם עצמי. זה נשמע מופרך, אך אני מודה לאלוהים על משבר הזוגיות הזה, בזכותו אני מכירה אותך, בזכותו אני לומדת להכיר את עצמי. את הפנית אותי לטיפול פסיכולוגי פרטני-אישי, וכך שבוע אחרי שבוע במשך שנתיים עיבדתי, עיכלתי וחוויתי את חיי דרך "הספה". המסע הגדול של חיי שאילולא הראייה המקצועית שלך לא היה מזדמן לי.

אם ואחות זה לא רק פרפראזה – בכל בעיה, דילמה, קושי, שאלה שאנחנו נתקלים. הטלפון הראשון הוא אלייך. המענה שניתן תמיד מסור אישי ומדויק. איכות, רגישות, אמינות ודיסקרטיות הן רק חלק ממתת האל שקיבלת ואת חולקת עם מטופלייך הרבים שאני גאה להיות כלולה בהם ושמחה להמשיך לשלוח אלייך עד שכמעט ולא נותר מקום ביומנך עבורנו.

רבים מאיתנו מכירים את המסע המפרך בדרך למטפל המדויק לו אנחנו זקוקים. בדרך כלל זה מחברים ששמעו מחברים ששמעו מחברים, שלהם אותו מטפל מאד עזר. כדי לקצר את התהליך ולדייק אותו, חיברתי בין זוג חברים שלי לשרונה. הם חיפשו "פסיכולוג כזה שגם מבין ברפואה, גם בנפש, רגיש, שמבין צרכים מיוחדים". שרונה בררה איתם את הצורך שלהם בדרך הכל כך רגישה ומיוחדת שלה. עם הקשבה אמיתית, כזו שמזהה מי האדם שפונה אלייך, למה הוא באמת זקוק והחשוב מכל – מי המטפל המדויק שיכול להתאים לו. ה"שידוך" היה מדויק, לחברי נחסכו הרבה זמן ומשאבים כלכליים ורגשיים. כמטפלת, אין לי ספק שיש צורך אדיר בשרות של התאמת מ טפלים ובוודאי שאמשיך להיעזר בו ולהפנות אליו חברים ומטופלים.

היי שרונה, לפני חודשים מספר איבדתי את אבי היקר והאהוב .הכאוס הנפשי בו הייתי שרויה גרם לי לרצות ולהבין את עצמי ואת מה שקרה, קורה, יקרה ולעשות קצת סדר בכל הרעש שנוצר בחיי.

קרובת משפחה המליצה לי על מטפלת מסוימת, אבל כשנכנסתי לגוגל וחיפשתי מידע עליה לא התחברתי למה שהיה רשום באתר שלה… הכל היה קר , וטכני, אומנם היו לה תארים מפה ועד בכלל אבל לא מצאתי ולו מילה אחת שתגרום לי לרצות ולהרים אליה טלפון… החלטתי לחפש באינטרנט מטפלים, למרות ואף על פי שהאינטרנט הוא המקום האחרון בו הייתי מחפשת המלצה על עניין כזה רגיש כמו טיפול.
אחרי הכל אדם שבא לטיפול הוא במצב שברירי, באופן כזה או אחר ונפילה בידיו של שרלטן היא בגדר אסון לפחות כך בעיניי. ובכל זאת חיפשתי.. דיי מהר מצאתי את הקישור לאתר "בקשר לטיפול" , אהבתי מאד את הרעיון שאפשר להתקשר למישהו לספר לו בדיוק מה אני מחפשת לקבל מטיפול ואיזה מטפל אני מצפה לפגוש.

לי היה חשוב מאד מאוד למצוא מישהו לא מרובע, לא מקובע , פתוח, גם אם לא מאמין לתופעות שלא מעוגנות במדע כמו תקשור ). את הפנת אותי למטפלת נהדרת מבחינתי. היא עוזרת לי להבין,להסתכל על הדברים מזוויות אחרות (אם אני ראיתי דברים מסוימים בדו מימד אז היא מאפשרת לי לראות בתלת מימד), מה שמאפשר לי לחשוב בכל מיני ערוצים. היא לא שופטת, היא לא מעצבת וגם לא מעצבנת. היא תואמת את הציפיות שלי.

אני מאמינה שלא סתם פוגשים אנשים בחיים, וכשמוכנים לשיעור המורה הנכון מגיע. תודה רבה שעזרת לי למצוא את מי שעוזרת לי להתמודד עם האפלה הגדולה בחיי. השרות שאת נותנת הוא פשוט קיצור דרך נפלא למצוא את מה שכל אחד מחפש.

שלום רב, לפני כמעט שנה פניתי אליכם כדי לקבל על המלצה על מטפל שיתאים לי. הפניתם אותי לפסיכולוגית מרשת "בקשר לטיפול" ומאז אני עדיין אצלה בטיפול. אני רוצה להודות לכם על ההפניה המוצלחת. הקשר הטיפולי עלה כל הציפיות שלי. בהתחלה הייתי די סקפטי לגבי האפשרות למצוא מטפל על סמך ייעוץ טלפוני, אבל התבדיתי. המון תודה! ואפנה אליכם עוד אנשים שמעוניינים בטיפול גם כן.

לשיחת התאמה ללא
תשלום וללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

או התקשרו 077-5215080 (24/7)

שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום.

לשמירת פרטיותך, אנו מתחייבים שלא להשתמש בפרטיך, למעט ההתאמה לטיפול, וכן לא להעבירם לגורם חיצוני.

עשו לנו לייק בפייסבוק