התקשרו עכשיו 077-5215080

ייעוץ ואימון פסיכולוגי בקריירה

מאת: מיכל לוי זמיר, פסיכולוגית תעסוקתית, מטפלת CBT ומאמנת.

יעוץ קריירה הוא ייעוץ במהלך צמתים ומעברים במהלך חייו התעסוקתיים של האדם, החל מבחירת לימודים ומקצוע ראשון, דרך שינויי קריירה לאורך החיים, התמודדות עם פיטורין ועד פרישה.

מהו ייעוץ ואימון בקריירה?

ייעוץ קריירה הוא ייעוץ במהלך צמתים ומעברים במהלך חייו התעסוקתיים של האדם. אימון בקריירה הוא סיוע בהתמודדות עם קשיים שונים במהלך החיים התעסוקתיים. אורך היעוצים והאימונים משתנה לפי הצורך אך בממוצע ייעוץ קריירה אורך כ-5 מפגשים ואימון כ-15 מפגשים. התהליכים ממוקדי מטרה אך מעמיקים בעת הצורך אם מתגלה חסם שמעכב את ההתקדמות.

כיצד זה מתבצע?

הן בייעוץ והן באימון המטופל יהיה פעיל וינתנו תרגילים בין המפגשים. המטופל יקבל במפגשים כלים שונים שיסייעו לו להגיע להחלטה או להתגבר על קשייו. המטפל ישתמש במגוון כלים יעוצים, טיפוליים ואימוניים לפי הצורך. במפגשים תהיה חקירה משותפת של חסמים, יחד עם תרגול כלים קוגניטיביים והתנהגותיים שיסייעו למטופל להתגבר עליהם.

למי מתאים יעוץ ואימון קריירה?

יעוץ ואימון בקריירה מתאים לאנשים הנתקלים בקשיים בשלבים שונים בקריירה: בחירת מקצוע ראשון, מעברי קריירה, מעבר משכיר לעצמאי ופתיחת עסק, התמודדות עם פיטורים, קושי להחזיק מעמד בעבודות, בעיות ביחסים בעבודה, למידת מיומנויות שונות, בנית חזון, פרישה, התמודדות עם קריירה והורות ועוד.

בייעוץ לקבלת החלטה בקריירה המטופל ירגיש שהמודעות העצמית שלו לגבי מה מתאים לו תעלה במהלך הייעוץ וכך גם הידע שלו וההיכרות עם המקצועות השונים. הוא יקבל כלים לקבלת החלטה ובתום הייעוץ הוא יקבל החלטה ממקום שלם וידע בדיוק מאיזה שיקולים עשה את הבחירה.

באימון המטופל יתמקד במטרות מסוימות ויחתור להשיג אותם בעזרת המטפל. החוויה היא של מיקוד והישג. בתום האימון המטופל ישיג את המטרה שלשמה הגיע ויחליט אם ברצונות להציב מטרה חדשה או לסיים את האימון.

הפסיכולוגים שלנו ליעוץ ואימון קריירה

בשונה מיעוץ ואימון רגילים התהליכים אצלנו מועברים על ידי פסיכולוגים תעסוקתיים וכן פסיכולוגים שעברו הכשרה בייעוץ, אימון וטיפול. עובדה זו מאפשרת להעמיק במצבים מורכבים בהם מתגלים חסמים רגשיים עמוקים ולשלב טכניקות טיפוליות כדי לקדם את המטופל לעבר השגת המטרה.

לשיחת התאמה ללא
תשלום וללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

או התקשרו 077-5215080 (24/7)

שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום.

לשמירת פרטיותך, אנו מתחייבים שלא להשתמש בפרטיך, למעט ההתאמה לטיפול, וכן לא להעבירם לגורם חיצוני.

עשו לנו לייק בפייסבוק