התקשרו עכשיו 077-5215080

מחפשים פסיכולוג או מטפל זוגי בחולון?

בחיים של כל אחד ואחת מאיתנו עלול להגיע הרגע הזה בשלב מסוים בחיים: הרגע בו אנחנו מרגישים תקועים, מתמודדים מול קושי ומרגישים שרק איש מקצוע, בעל הכשרה מקיפה, יוכל להחזיר את החיים שלנו למסלול. בחירה נכונה של מטפל זוגי או פסיכולוג יכולה לעשות את ההבדל, להצעיד אותנו קדימה ולסייע לנו להתגבר על הקושי בצורה היעילה והמוצלחת ביותר האפשרית. במאמר הבא נציג בפניכם כמה דגשים חשובים בבחירת מטפל זוגי או פסיכולוג בחולון, ונראה לכם שהשד ממש לא נורא כל כך.

מי זקוק למטפל זוגי או פסיכולוג בחולון?

כפי שרמזנו מעלה, אין אדם אשר חסין מבעיות או מקשיים בחייו. פעמים רבות הפתרון שנשקל – לרוב לאחר הבנה שאין יכולת להתמודד עם הקושי באופן עצמאי – הוא פנייה לאותו בעל מקצוע. מהבחינה הזו חולון אינה שונה מכל עיר אחרת על מפת ישראל, כך שהצורך לפנות לבעל המקצוע אינו ייחודי לה. על אותו עיקרון הפנייה עשויה להיות על רקע שלל קשיים, בין אם ביטחון עצמי ירוד, דיכאונות, חרדות, טראומות, קשיים בזוגיות, תקשורת בין אישית לקויה וכן הלאה.

עם זאת, יש לחולון כמה מאפיינים ייחודיים שיכולים להשפיע על הצורך הספציפי ומהות הפנייה. העיר זכתה לכינוי "עיר הילדים" ומושכת אליה משפחות צעירות רבות בתחילת דרכן. לכאורה זה דבר חיובי, אבל למעשה מקור אפשרי לבעיות בתא המשפחתי החדש. ההורים הצעירים מתמודדים עם קשיים הנובעים משינוי ההרכב המשפחתי או היחסים ביניהם, שנעשים שונים מכל מה שהם הכירו. לכך ניתן להוסיף קשיים הנוגעים לגידול הילדים, דוגמת אי הסכמה של ההורים על צורת החינוך של הילדים או האתגר שביצירת סמכות הורית אל מול הילדים ה"מורדים".

דגשים בדרך לבחירה המוצלחת

בכל בחירה של בעל מקצוע יש צורך להכניס למשוואת הבחירה שורה ארוכה של משתנים. כפי שתראו מיד, המיקום של הפסיכולוג או המטפל הזוגי הוא אחד מהם, ולא קשה להבין מדוע. רוב תהליכי הסיוע של בעלי המקצוע שהוזכרו מעלה לא מבוססים על ייעוץ חד פעמי, אלא על תהליך הנמשך מספר פגישות לפחות (ופעמים רבות גם חודשים ספורים).

"התמדה" היא אחת ממילות המפתח, והעובדות מראות שפשוט יותר לעשות זאת כאשר הקליניקה של המטפל נמצאת בקרבת מקום. חשבו מנגד על התרחיש בו בוחרים במטפל שממוקם רחוק, מבזבזים שעות יקרות על הגעה אליו בכל פעם וכן הוצאות כספיות מיותרות דוגמת דלק. כל החוויה של הטיפול, שגם כך אינו פשוט לביצוע עבור רבים, עלולה לרדת פלאים. חלק מהאנשים "מתייאשים" או אפילו בוחרים מראש שלא להתחיל בתהליך.

כמובן שהמיקום של המטפל, חשוב ככל שיהיה, אינו הפרמטר העיקרי בו יש להתחשב. חשוב תמיד לראות מהי ההכשרה שעבר, כשרבים ימליצו בהמשך לכך לבחור במטפל בעל ניסיון רב שנים שעשוי להבטיח שהוא "ראה הכול" ויוכל לסייע (גם אם הטיפול במהותו מבוסס על התאמה פרטנית ללקוחות). הכימיה עם המטפל חשובה לא פחות, כאשר לרוב ניתן יהיה להתרשם ממנה רק בארבע עיניים, או אפילו לאחר פגישה אחת או שניים אצל בעל המקצוע.

אז מאיפה מתחילים?

מרכז "בקשר לטיפול" הוא המקום שלכם למצוא פסיכולוג או מטפל זוגי בחולון, כמו בחלקים אחרים על מפת ישראל. מטרת העל של המרכז היא לבצע את ה"שידוך" המוצלח בין הזקוקים לסיוע לבין מטפלים או פסיכולוגיים מומחים, כולם מחזיקים בהכשרה מקיפה בתחום. היתרון המרכזי הוא ש"בקשר לטיפול" כולל צוות מומחים המבין את צרכי הלקוחות ומתאים את המטפל להם, מה שמגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה של הטיפול. התקשרו עכשיו ללא התחייבות וללא תשלום, והצוות יתאים לכם את הטיפול הנכון עבורכם 077-5215080 

לשיחת התאמה ללא
תשלום וללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

או התקשרו 077-5215080 (24/7)

שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום.

לשמירת פרטיותך, אנו מתחייבים שלא להשתמש בפרטיך, למעט ההתאמה לטיפול, וכן לא להעבירם לגורם חיצוני.

עשו לנו לייק בפייסבוק