התקשרו עכשיו 077-5215080

מחפשים פסיכולוג או מטפל זוגי בראשון לציון?

התפיסה המקובלת כיום היא שזו ממש לא בושה לפנות לקבלת עזרה מקצועית בהרבה מאוד מצבים ותרחישים. קרנם של הפסיכולוגים ושל המטפלים הזוגיים עלתה משמעותית, כמו גם הביקוש אליהם בכל חלקי מדינת ישראל. למעשה, כיום ידוע שכל אדם עשוי להזדקק לסיוע החיוני הזה בכל אחד מהשלבים של חייו.

מגמה חשובה אחרת היא עלייה במספר נותני השירותים בתחומים האלו, שמאפיינת בעיקר את הערים הגדולות (אבל ממש לא רק). מצד אחד אלו הן חדשות מעולות, מכיוון שבכוחן להגדיל את אפשרויות הבחירה ואת סיכויי ההתאמה המוצלחת. מצד שני, נוצר צורך לבצע בדיקות שונות לפני שמחליטים מיהו בעל המקצוע בו רוצים להיעזר. במאמר הבא נציג בפניכם דגשים חשובים בבחירת מטפל זוגי או פסיכולוג בראשון לציון.

המאפיינים הייחודיים של ראשון לציון

כפי שרמזנו מעלה, הסיוע של מטפל זוגי או פסיכולוג עשוי להידרש על ידי כל אדם, ולכן אינו תלוי בפרמטרים גיאוגרפיים אלה או אחרים. עם זאת, ברור שיכולה להיות השפעה למאפייני העיר הספציפית. ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה בישראל כיום, עיר שנמצאת בהליכי פיתוח אדירים הן מבחינה נדל"נית והן מבחינה מסחרית או עסקית. עם כל הסטטיסטיקה כל אחד מתושבי העיר מהווה עולם ומלואו, ועשוי כאמור להזדקק לקבלת סיוע בשלל תחומים או נושאים.

התוצאה היא קהל יעד פוטנציאלי רחב מאוד, הנתקל בלא מעט בעלי מקצוע שיכולים לשרת אותו. כדי לבצע את הבחירה המושכלת מומלץ לתהות על קנקנו של אותו מטפל זוגי או פסיכולוג, עם תשובות לשאלות דוגמת ההכשרה שעבר, הניסיון המקצועי שלו או תחומי העיסוק.

יש מטפלים זוגיים אשר מתמחים לדוגמא בסיוע לזוגות צעירים בתחילת דרכם להתמודד עם קשיים בזוגיות ה"חדשה" או הרחבת המשפחה, כך שפנייה אליהם עבור הסובלים מהמצבים האלו בדיוק (ולא מעט עונים על ההגדרה הזו) היא צעד מתבקש. למרות שכל מקרה המגיע לפתחי בעל המקצוע כולל מאפיינים ייחודיים שצריכים להישקל לגופם, עדיין רבים יטענו כי ניסיון רב שנים הוא מבורך ועשוי לשדרג את "ארגז הכלים" של אותו פסיכולוג או מטפל זוגי.

לא צריך לחפש רחוק

כך או כך אנחנו ממליצים לתושבי ראשון לציון לא לחפש רחוק, אלא למקד את החיפושים שלהם מראש לעבר מטפלים אשר פועלים בתחומי "עיר היין". כל מי שהתנסה בקבלת או במתן טיפולים מהסוג הזה יוכל להבין מדוע. ידוע שאופן מתן הסיוע לרוב אינו בשיטת ה"זבנג וגמרנו" (כלומר פגישה חד פעמית), אלא מסגרת של כמה פגישות לפחות.

כאשר ה"תהליך" עשוי להימשך חודשים ספורים, עולה שאלת ההתמדה בו. העובדות מראות שפשוט הרבה יותר לשמור אם הקליניקה של המטפל נמצאת במרחק סביר ממקום המגורים או העבודה. אסור לשכוח בנוסף שגם כך זה לא דבר פשוט עבור רבים מהאנשים לגשת מלכתחילה לטיפול פסיכולוגי או זוגי, לא משנה עד כמה הם חיוניים עבורם. אם כדי לעשות זאת הם יצטרכו לבזבז שעות ארוכות וכסף יקר על נסיעות ברחבי הארץ, כפי שקורה כאשר בוחרים באיש מקצוע שאינו מאותה עיר, סיכויי ההתמדה קטנים והחוויה כולה עלולה להפוך לשלילית יותר.

כך תהפכו את החיפוש לטוב יותר

מרכז "בקשר לטיפול" הוקם ב-2007 והוא עשוי להעניק לכם את הסיוע הדרוש בדרך למציאת איש מקצוע. המרכז נועד לחבר בין אנשים הזקוקים לפסיכולוג או למטפל זוגי לבין אנשי המקצוע, כאשר המאגר שלו כולל מומחים בתחומים שונים בקשת הטיפולית. יתרון מרכזי הוא שצוות המקום נחשב למנוסה גם בהתאמה בין שני הצדדים, עובדה שבכוחה להגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה. מוזמנים להתקשר – ללא התחייבות ובדיסקרטיות מוחלטת להתאמת טיפול 077-5215080.

לשיחת התאמה ללא
תשלום וללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

או התקשרו 077-5215080 (24/7)

שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום.

לשמירת פרטיותך, אנו מתחייבים שלא להשתמש בפרטיך, למעט ההתאמה לטיפול, וכן לא להעבירם לגורם חיצוני.

עשו לנו לייק בפייסבוק