התקשרו עכשיו 077-5215080

מחפשים פסיכולוג או מטפל זוגי באיזור השרון?

איזור השרון בישראל מאופיין באיכות חיים גבוהה באופן יחסי. עם זאת, גם באיזור זה אין אדם אשר חסין לחלוטין בפני בעיות מסוגים שונים, החלות עליו במישור האישי, הזוגי, המשפחתי או העסקי. בחלק מהמקרים אפשר לנסות להתמודד עם הקשיים האלו לבד, אבל במצבים רבים אחרים אין מנוס אלא לפנות לבעל מקצוע.

שאלה שצריכה להישאל היא איך בדיוק בוחרים מטפל זוגי או פסיכולוג באיזור השרון? לפניכם כמה דגשים חשובים בבחירה, יחד עם המלצה שתהפוך את החיים שלכם לפשוטים פי כמה.

חשיבות ההתאמה של בעל המקצוע

איזור השרון עמוס בנותני שירותים מכל הסוגים, כולל מטפלים זוגים או פסיכולוגיים. בדומה לתחומים מקצועיים אחרים גם כאן אתם צפויים להיתקל בהבדלים שונים בין בעלי המקצוע השונים. זה מתחיל עם הסוגיות ה"טכניות", דוגמת ההכשרה שעברו בעלי המקצוע או שנות הניסיון שלהם בתחום. בהרבה מקרים מומלץ לפנות למטפלים ולפסיכולוגיים בעלי הכשרה מקיפה וניסיון רב שנים, שעשויים לשפר את אופן מתן הסיוע שלהם ואת הכלים המקצועיים שהם מעמידים לרשות המטופלים שלהם.

לחלק מהמטפלים יש התמחות בנושאים ספציפיים, כך שבמקרים האלו אפשר בהחלט לחפש מראש מטפל אשר מתמקד באותה בעיה ממנה סובלים. דוגמא לכך היא יחסים במישור הזוגי על רקע הרחבת המשפחה או גידול הילדים, סוגיה שנפוצה באופן יחסי בערי השרון בהם משפחות צעירות רבות.

דוגמא נוספת, ומעט מנוגדת, היא פתרון בעיות בזוגיות אשר מביאות לגירושין או לסכנה לגירושין. נתניה למשל נמצאת בשנים האחרונות במקום מרכזי ולא ממש מחמיא על מפת הגירושין של מדינת ישראל, בעוד שברמת השרון חווינו ירידה משמעותית.

סוגיה נוספת שאי אפשר להתעלם ממנה היא היחסים הנרקמים בין שני הצדדים, כלומר המטפל והמטופל. האנשים הניגשים לתהליך חושפים בפני הפסיכולוג כמה מהנושאים הרגישים והאישיים ביותר עבורם כחלק מהטיפול, דבר שאינו פשוט לביצוע כלל. אם הפסיכולוג או המטפל משרה אווירה נעימה (קליניקות רבות בשרון מעוצבות בצורה כזו בדיוק), משדר פתיחות ומאופיין ביחסי אנוש מעולים, הקושי עשוי להיקטן.

ההנחה: יש מספיק בעלי מקצוע באיזור השרון

בבחירה של נותני שירותים מכל הסוגים אנחנו נותנים משקל לשאלת הלוקיישן. במקרה של מטפלים זוגיים ופסיכולוגיים באיזור השרון, המשוואה ברורה: ממש אין צורך להתרחק מהאיזור על מנת למצוא אנשי מקצוע העומדים בכל הסטנדרטים הדי מחמירים שתיארנו מעלה.

יש בערי השרון מספיק מטפלים מוכשרים ומנוסים ביניהם ניתן לבחור. בהקשר הזה ניתן לציין את מרכז "בקשר לטיפול", שהוקם ב-2007 ומציע מאז את השירות החיוני של "שידוך" בין אנשים הפונים אליו לבין אנשי המקצוע. המרכז מאגד בתוכו מטפלים זוגיים ופסיכולוגים העומדים בחוד החנית של התחום בישראל, בפריסה גיאוגרפית רחבה – כולל כמובן ערי, מושבי וקיבוצי השרון. צוות המרכז מבין באופן מלא את צרכי הלקוחות ומבצע את ההתאמה האופטימלית עבורם של מטפלים.

אסור לשכוח שהאינטרס הברור הוא למצוא מטפל זוגי או פסיכולוג באיזור בו מתגוררים או עובדים (השרון, במקרה הזה). המילה השגורה ביחס לטיפול היא "תהליך", כאשר הוא מבוסס בדרך כלל על מספר פגישות לפחות הנמשכות חודשים ספורים.

אם פרמטר המרחק אינו מקשה, כפי שקורה כאשר בוחרים באיש מקצוע הממוקם באותו איזור, ההתמדה הופכת לפשוטה פי כמה. מכיוון שגם כך זה לא פשוט בהכרח לשלב את הטיפולים האישיים או זוגיים בלוח הזמנים העמוס המאפיין את האדם הממוצע בישראל הנוכחית, כל אמצעי שיסייע לחיסכון בזמן יכול להישקל באופן חיובי. בחירה במטפל הנמצא בעיר בה מרכז החיים שלנו מסייעת לכך בדיוק ומונעת בזבוז זמן יקר על נסיעות ברחבי הארץ.

מאחורי הקו של "בקשר לטיפול" מחכה אשת מקצוע מנוסה היודעת להתאים לכל אדם את הטיפול שהכי נכון לו – ללא תשלום וללא התחייבות! התקשרו עכשיו 077-5215080

לשיחת התאמה ללא
תשלום וללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

או התקשרו 077-5215080 (24/7)

שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום.

לשמירת פרטיותך, אנו מתחייבים שלא להשתמש בפרטיך, למעט ההתאמה לטיפול, וכן לא להעבירם לגורם חיצוני.

עשו לנו לייק בפייסבוק