התקשרו עכשיו 077-5215080

מחפשים פסיכולוג או מטפל זוגי באיזור העמקים?

אזור העמקים, הכולל את הגליל המערבי והסביבה המקיפה אותו, הוא אחד היפים והפסטורליים על מפת ישראל. אלא שגם בתנאים האלו, נראה שאף אדם אינו חסין לחלוטין בפני בעיות הצצות אצלו ומשבשות את חייו. בין אם המדובר הוא בקושי אישי, זוגי, משפחתי או אפילו עסקי, ייתכן מאוד שיגיע הרגע בו האדם יבין שאינו יכול עוד להמשיך להתמודד לבדו עם הסיטואציה. כאשר גם לסביבה הקרובה אין את הכלים לסייע, עם כל הרצון הטוב שלה, עולה אפשרות אחת: לפנות למטפל זוגי או לפסיכולוג.

הבחירה באיש מקצוע בתחומים חיוניים אלו צפויה להשפיע רבות על חיי המעורבים, ולכן חשוב להשקיע בה את מירב המחשבה והמאמצים. לפניכם מספר נקודות למחשבה, שיקרבו אתכם משמעותית לעבר קבלת ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

איפה מוצאים מטפל זוגי או פסיכולוג באיזור העמקים?

איזור העמקים מאופיין בבנייה צפופה פחות מאשר אזורים אחרים על מפת ישראל (אזור המרכז למשל), עם הרבה יותר שטחים פתוחים. עד לפני כמה שנים, אחת המשמעויות של כך הייתה שתושבי הסביבה היו צריכים לגמוע עשרות קילומטרים על מנת לקבל שירותים שנראים די בסיסיים. אלא שמאז האיזור התפתח בצורה משמעותית, עם כמות הולכת וגדלה של בעלי מקצוע ונותני שירותים – כולל אלו האמונים על מתן סיוע פסיכולוגי או זוגי. התוצאה היא שכיום ממש אין צורך להתרחק יותר מדי כדי למצוא מטפל מקצועי המתאים בדיוק לצרכים הנקודתיים שלנו.

אסור לשכוח שהאינטרס שלכם בהחלט יכול להיות להשקיע את המאמצים (הלא מרובים כל כך) במציאת מטפל זוגי או פסיכולוג באיזור העמקים. רוב הטיפולים במישורים האלו מבוססים על תהליך בין כמה פגישות לפחות, תהליך שיכול להימשך גם חודשים ספורים. כדי שהוא יוכל להצליח חלה חובת ההתמדה וההגעה לטיפולים, והמציאות מראה שפשוט הרבה יותר לעמוד בה בהיעדר קשיים הנובעים מהמרחק.

אורח החיים של מרבית האוכלוסייה כיום הוא עמוס, וזהו שיקול נוסף לחפש מטפל אשר הקליניקה שלו נמצאת בקרבת מקום. אין לרוב האנשים את ה"פריבילגיה" להעביר שעות ארוכות בכבישים בכל גיחה לטיפול, מה שכרוך בבזבוז יקר של זמן, דלק וצרות אחרות.

דגשים חשובים בבחירת איש המקצוע

ההחלטה למקד את מעגל החיפושים בסביבה בה חיים או עובדים – איזור העמקים במקרה הזה – היא נכונה בנקודת ההתחלה שלה. לאחר שמקבלים את ההחלטה הזו נדרשת כניסה בעובי הקורה, כלומר, חיפוש אחר מטפל זוגי או פסיכולוג ספציפיים. הדרישה הראשונה והדי מובנת מאליה היא לבחון את הניסיון המקצועי ואת ההכשרה של אותו בעל מקצוע. בדרך כלל הכשרה מקיפה וניסיון רב שנים משפרים את טיב הסיוע שמעניק המטפל.

לצד זה חשוב לבחון את הכימיה הנוצרת עם בעל המקצוע. אסור לשכוח שתהליך הטיפול האישי או הזוגי מבוססים על חשיפת כמה מהנושאים הרגישים ביותר בחייהם של המעורבים, בפני אדם שהם לא פגשו עד לרגע זה. מה שנראה למשימה כמעט בלתי אפשרית הופך לפשוט יותר כאשר בעל המקצוע משדר אמינות, פתיחות ומשרה אווירה נעימה. תקשורת תקינה וכימיה הן דרישות חשובות נוספות בדרך להצלחת התהליך.

מרכז "בקשר לטיפול" יכול בהחלט להיות הכתובת בה אתם מתחילים את החיפושים אחר מטפלים זוגיים ופסיכולוגיים באיזור העמקים. המרכז נועד לבצע את ה"שידוך" בין אלו הפונים אליו לבין אנשי מקצוע מנוסים ומובילים, הפועלים באיזורים גיאוגרפיים שונים על מפת ישראל – כולל כמובן איזור העמקים והגליל.

הצוות של "בקשר לטיפול" עושה את מירב המאמצים על מנת להבין את צרכי הפונים ולהתאים על פיהם את המטפל האידיאלי עבורם 077-5215080 .

לשיחת התאמה ללא
תשלום וללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

או התקשרו 077-5215080 (24/7)

שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום.

לשמירת פרטיותך, אנו מתחייבים שלא להשתמש בפרטיך, למעט ההתאמה לטיפול, וכן לא להעבירם לגורם חיצוני.

עשו לנו לייק בפייסבוק