התקשרו עכשיו 077-5215080

מחפשים פסיכולוג או מטפל זוגי בחיפה והקריות?

תושבי חיפה והקריות, סובלים מבעיה כלשהי במישור האישי, הזוגי או משפחתי? המציאות מראה שרבים עונים על ההגדרה הזו. יש אנשים המנסים להתמודד עם הקשיים בכוחות עצמם או באמצעות הסביבה הקרובים, ניסיונות שמסתיימים פעמים רבות בכישלונות. הפנייה לאנשי מקצוע הופכת ללגיטימית במצב הדברים הזה, כאשר פסיכולוג או מטפל זוגי מהשורה הראשונה יכולים לעשות שינוי של 180 מעלות בחיים של אלו הפונים אליהם.

הבעיה, אם אפשר לקרוא לה ככה, היא שהבחירה בפסיכולוג או במטפל היא ממש לא פשוטה על רקע מגוון האופציות הרחב העומד באזור חיפה והקריות. באמצעות כמה דגשים חשובים ניתן לקבל את ההחלטה המושכלת, שתגדיל את הסיכויים לטיפול מוצלח במיוחד.

למה חשוב לא להתרחק?

ההמלצה הראשונה שלנו היא לא להרחיק יותר מדי בחיפושים אחר בעל המקצוע. במילים אחרות: תושבי חיפה והקריות רצוי שימקדו את החיפושים שלהם באזור המגורים שלהם, ולא יתרחקו ממנו. קודם כל יש מספיק בעלי מקצוע מנוסים ומוכשרים באזורים אלו, על אחת כמה וכמה עם הרחבת כמות נותני השירותים במרוצת השנים. לכן ההתרחקות אינה מחויבת המציאות.

מה שחשוב לא פחות הוא שהסיוע של אנשי המקצוע המדוברים נעשה בדרך כלל בסדרה של מספר פגישות, שעשויות להימשך גם שבועות או אפילו חודשים. ההתמדה הופכת לאחת הסוגיות החשובות בדרך להצלחה, ופשוט הרבה יותר לעשות זאת כאשר הקליניקה של המטפל נמצאת בקרבת מקום. בחירה במטפל קרוב תחסוך זמן רב וגם כספים – שיקול שכדאי לקחת בחשבון תמיד – ועשויה להפוך את החוויה כולה לנעימה יותר. אחרי הכול, עבור רבים זה לא פשוט מבחינה רגשית או טכנית לגשת לטיפול פסיכולוגי או זוגי.

המטרה: למצוא מטפל המתאים לנו כמו כפפה ליד

הסוגיות המביאות אנשים לפנות לטיפול פסיכולוגי או טיפול זוגי בחיפה ובקריות אינן שונות במהות העיקרית שלהן מאשר יתר חלקי הארץ. עם זאת כן יש באזור כמה מאפיינים שחשוב לתת עליהם את הדעת. באזור כמות גבוהה של משפחות צעירות, שעברו לשם בשנים האחרונות עקב עלויות המחיה השפויות מעט יותר.

מכאן שחלק מהתושבים עלולים להיתקל בקשיים הנובעים מהרחבת התא המשפחתי, למשל, או עקב התערערות היחסים הזוגיים בעקבות כך. אזור חיפה והקריות ממוקם במקומות הראשונים בטבלאות הגירושין של ישראל בשנים האחרונות, בעיקר עקב מספר התושבים הגבוה אבל ייתכן שממש לא רק.

בבחירת מטפל זוגי או פסיכולוג בחיפה והקריות, רבים ימליצו לבחון ראשית כל את ההכשרה המקצועית והניסיון שלו, מתוך רצון שאלו יהיו רחבים ככל האפשר. הכשרה מקיפה עשויה להרחיב את "ארגז הכלים" של המטפל ולשפר את אופן ההתבוננות שלו על המקרים המגיעים לפתחו, גם אם בפועל לכל מקרה יש מאפיינים ייחודיים ו"חוקים" משלו.

הכימיה עם הפסיכולוג או המטפל הזוגי חשובה אף היא, מכיוון שהמטופלים אמורים לחשוף בפניו כמה מהפינות הרגישות ביותר בחיים שלהם. זה לא פשוט להיחשף בפני אדם שלא מכירים, אך אם הוא משדר פתיחות ואמינות, משרה אווירה נעימה ומקיים תקשורת מוצלחת – ייתכן שההתגברות על הקושי תיעשה מהר יותר ממה שאפשר לצפות.

כך תהפכו את החיים שלכם לפשוטים עוד יותר

מרכז "בקשר לטיפול" יכול להפוך את החיפושים שלכם אחר פסיכולוג ומטפל זוגי בחיפה והקריות לפורים הרבה יותר. המרכז מתווך בין אלו הפונים אליו בקושי מסוים לבין אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כולם בעלי הכשרה מקיפה בתחום.

הייחוד כאן הוא שצוות המרכז בוחן באופן מוקפד את מאפייני המקרה ורצונות הלקוחות, מה שמסייע לו להתאים לכל אחד את בעל המקצוע האופטימלי עבורו. אל תהססו ופנו עוד היום לצוות בקשר לטיפול שישמח להתאים לכם את הטיפול הטוב ביותר עבורכם 077-5215080.

לשיחת התאמה ללא
תשלום וללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

או התקשרו 077-5215080 (24/7)

שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום.

לשמירת פרטיותך, אנו מתחייבים שלא להשתמש בפרטיך, למעט ההתאמה לטיפול, וכן לא להעבירם לגורם חיצוני.

עשו לנו לייק בפייסבוק