עימוד

ג. מבנימינה

שרונה, מהפגישה הראשונה איתך הבנתי וידעתי שלא רק שלא אפרד מבן זוגי אלא, יותר מזה, בורך מזלי ודרך השבר הגדול של הזוגיות שלי מצאתי אישה: אם ואחות, שתחת כנפה הכניסה אותנו ואיתה אני מרגישה בטוחה. אישה שקוראת ומבינה את התרגום בסרט האילם שבו אני חיה.

מעולם, עד שפגשתי אותך, לא היה מישהו שהבין, הכיל ושיקף אותי באמינות, ישירות, חום ומקצועיות. אלמלא היה צולח גורלי לפגוש אותך לא הייתי במקום שבו אני נמצאת היום.

למקצועיות שלך אין תחרות, את גאונה בתחומך. עזרת לי לעבור את משבר הזוגיות ושלחת אותי לשחרור הגדול: השחרור של עצמי! לולא ההבנה הרגישה והעמוקה שלך עוד הייתי ממשיכה בסכסוך הגדול שלי עם עצמי. זה נשמע מופרך, אך אני מודה לאלוהים על משבר הזוגיות הזה, בזכותו אני מכירה אותך, בזכותו אני לומדת להכיר את עצמי. את הפנית אותי לטיפול פסיכולוגי פרטני-אישי, וכך שבוע אחרי שבוע במשך שנתיים עיבדתי, עיכלתי וחוויתי את חיי דרך "הספה". המסע הגדול של חיי שאילולא הראייה המקצועית שלך לא היה מזדמן לי.

אם ואחות זה לא רק פרפראזה – בכל בעיה, דילמה, קושי, שאלה שאנחנו נתקלים. הטלפון הראשון הוא אלייך. המענה שניתן תמיד מסור אישי ומדויק. איכות, רגישות, אמינות ודיסקרטיות הן רק חלק ממתת האל שקיבלת ואת חולקת עם מטופלייך הרבים שאני גאה להיות כלולה בהם ושמחה להמשיך לשלוח אלייך עד שכמעט ולא נותר מקום ביומנך עבורנו.

מחפשים פסיכולוג/ית מומלץ/ת באזור מגוריכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם
או התקשרו 077-5215080 (24/7)
077-5215080 (24/7)
שירות ההתאמה אינו כרוך בתשלום.

לשמירת פרטיותך, אנו מתחייבים שלא להשתמש בפרטיך למעט ההתאמה לטיפול, וכן לא להעבירם לגורם חיצוני.
פנו עכשיו ללא התחייבות